Euroserve’ün amacı, sizlere tam olarakhem güvenlik ihtiyacınıza hem de mali parametrelerinize cevap veren bir güvenlik planı ve hizmet tecrübesi sunmaktır.


Compass Group PLC'nin bir parçası olarak derinlemesine köklü bir hizmet kültürüne sahibiz. Yaptığımız her şeyi; ihtiyaçlarınızı karşılamak, amaçlarınıza ulaşmanızı sağlamak ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için yapıyoruz.

Müşterilerinin her biri için ihtiyaca özel kapsamlı bir güvenlik sisteminin geliştirilmesi, hizmetlerinde temel bir yapıtaşı olma özelliğindedir. Euroserve Güvenlik A.Ş. hem ihtiyaca yönelik, hem de maliyet etkili çalışma planları oluşturma yönünde düzenlenmiş teknoloji ve süreç yeniliklerinden yararlanarak sizin çalışma ve iş hedeflerinizi karşılayacak uygun güvenlik hizmetini seçmektedir. 5188 Sayılı “ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN” çerçevesinde T.C.İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI tarafından münhasıran Koruma ve Güvenlik Hizmetleri vermek üzere yetkilendirilmiş bulunan Euroserve Güvenlik A.Ş. Koruma ve Güvenlik Hizmetlerini, 5188 Sayılı kanun ve ilgili Yönetmeliği kapsamında Personeli Koruma ve Güvenlik Hizmeti (Guarding) yanısıra, hizmet çeşitliliği kapsamında "Personelli Koruma ve Güvenlik Hizmeti" "Elektronik Güvenlik" "K9" "Spor Müsabakaları ve Toplantı Güvenliği" ve "Eğitim /Danışmanlık Hizmetleri" ana başlıkları altında toplanmıştır.

EUREST SERVICES ile kapasitemizin birleştirilmesiyle daha gelişmiş ve bütüncül bir çalışma yaklaşımı oluşturulmaktadır. EUREST SERVICES ailesinin sunduğu hizmetlerle bir tesisin ihtiyaçlarını tümüyle mükemmel şekilde giderme garantisi veriyoruz.

Müşterilerimiz için en iyi ve profesyonel güvenliği sağlamak için sürekli ilerleme yönünde çalışıyoruz.

Bütün gayretimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için!

Çalışanlarımıza ve onların güvenlik alanında sahip oldukları uzmanlığa güvenerek size en iyi hizmeti sunma konusunda iddialıyız!

 
Gizlilik Politikası  |  Kişisel Verilerin Korunması  |  Site Haritası